اجرای رنگ و کف پوش اپوکسی

اجرای رنگ و کف پوش اپوکسی   

کد مطلب : 344

     این نوع از کف پوش ها برپایه رزین ها اپوکسی بوده و به صورت درجا اجرا می گردد. ضخامت بهینه اجرا برای شرایط نرمال سه میلیمتر می باشد ، لذا بسته به شرایط بهره برداری امکان اجرا در لایه های پایین تر و بیشتر نیز وجود دارد.

دلايل و مزاياي استفاده از افزودني‌هاي شيميايي بتن

دلايل و مزاياي استفاده از افزودني‌هاي شيميايي بتن   

کد مطلب : 342

     بتن بايد همگن، كارآ، پرداخت‌پذير، مقاوم، پايا ، و کم‌تراوا باشد. در بسياري از موارد با انتخاب مصالح و نسبت اختلاط مناسب و به کاربستن روش‌ها و استفاده از تجهيزات مناسب و افراد کارآزموده مي‌توان به اين ويژگي‌ها دست يافت.

افزودنی های بتن

افزودنی های بتن   

کد مطلب : 339

     افزودني[1] ماده‌اي به غير از سيمان پرتلند، سنگدانه، و آب است که به صورت پودر (گَرد) يا مايع(آبکی)، به عنوان يکي از مواد تشکيل‌دهنده بتن و براي اصلاح خواص بتن، کمي قبل از اختلاط، در حين اختلاط و يا قبل ازدرجا ريختن به آن افزوده مي‌شود

دیرگیر کننده های بتن و سیمان یا کُندگيرکننده‌های بتن

دیرگیر کننده های بتن و سیمان یا کُندگيرکننده‌های بتن   

کد مطلب : 337

      موادی هستند که عموما به دو شکل زيربه مخلوط های پايه سيمانی افزوده شده و گيرش آن ها را به تاخير می اندازند: - استفاده از روان کننده ها و يا فوق روان کننده ها يی که تاثيرجانبی کندگيری دارند. - استفاده از يک ماده افزودنی کند گير کننده مستقل.

فروش انواع الیاف شیشه ( Glass Fiber )

فروش انواع الیاف شیشه ( Glass Fiber )   

کد مطلب : 331

     الیاف شیشه در انواع مختلفی در سطح دنیا تولید ، ارائه و مصرف می گردد . امروزه انواع الیاف شیشه ، به واسطه کیفیت و خصوصیات منحصر به فرد خود کاربرد روز افزودنی در صنایع مختلف به خود اختصاص داده است.شما می توانید برای اخذ مشخصات و تهیه انواع الیاف شیشه با بخش فروش و بازرگانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( شرکت رایحه بتن سبز ) ، تماس حاصل فرمایید. ( 44618462-09120916271-09120916272 )

چسب اپوکسی بتن ، ویژه اتصال بتن قدیم به جدید

چسب اپوکسی بتن ، ویژه اتصال بتن قدیم به جدید   

کد مطلب : 330

     Dezobond P-1800 یک چسب اپوکسی دائمی برای اتصال بتن ، ملات ، نصب سنگ ، کاشی و سرامیک ضد اسید در داخل و یا خارج سازه می باشد . این محصول قادر به تحمل مقداری رطوبت قبل و حین سخت شدن می باشد ولی پس از سخت شدن تبدیل به لایه ای آب بند می شود . قدرت چسبندگی نهایی این محصول بیشتر از مقاومت کششی بتن می باشد. Dezobond P-1800کاهش حجم ندارد و تشکیل لایه ای هموار و بدون تنش می دهد.

هاردنر چیست ؟

هاردنر چیست ؟   

کد مطلب : 329

     هاردنر که به صورت لفظی به معنای سخت کننده می باشد به دو صورت در ساختمان کابرد دارد. یکی از این ها به عنوان جز واکنش زا و سخت کننده در محصولات دو جزئی رزینی ماننده اپوکسی ها ، پلی یورتان ها و پلی یورا ها می باشد.