ثابت سازی تجهیزات و ماشین آلات در محیط‌های عملیاتی

ثابت سازی تجهیزات و ماشین آلات در محیط‌های عملیاتی   

کد مطلب : 618

     پركردن فضاهاي خالي زير بيس پليت‌ها و نصب ماشین‌آلات ایستا، جایگذاری و نصب صحیح صفحات تکیه‌گاه بر روی فونداسیون ‌در سازه‌های فولادی و ماشین‌آلات ایستا یا مرتعش یکی از مراحل حساس و دقیق اجرایی می‌باشد.

افزودنی های کاهنده آب

افزودنی های کاهنده آب   

کد مطلب : 617

     فرآورده ها هستند که این قابلیت را دارند که بتنی با یک کارایی مشخص را تولید کنند، آن هم با نسبت آب به سیمان کمتری از نسبت آب به سیمان بتن کنترلی که حاوی هیچگونه افزودنی نباشد.

مشاوره و فروش رزین سنگ مصنوعی

مشاوره و فروش رزین سنگ مصنوعی   

کد مطلب : 612

     ساخت سنگ مصنوعی با رزین بر پایه پلی کربکسیلیک اتر تولید می شود که باعث روانی بتن و تولید بتن های بسیار پرمقاومت می شود. از این محصول، در کارخانه های بتن پیش ساخته، تولیدکنندگان سنگ مصنوعی و سیستم های سمنت پلاست استفاده می شود. اما مواد سنگ مصنوعی چیست و آیا رزین برای آن مناسب است؟ با ما باشید تا شما را با این محصول بیشتر آشناکنیم

خرید واتراستاپ برای استخر

خرید واتراستاپ برای استخر   

کد مطلب : 611

     واتراستاپ ( Water Stop ) نوار لاستیکی است که جهت جلوگیری از حرکت آب داخل شکاف های بتن استفاده می شود. در حالت کلی نوار آب بندی به دو دسته واتراستاپ تخت و واتراستاپ حفره دار تقسیم می شوند که از نوع تخت در درزهای اجرایی و از نوع حفره دار در درزهای انبساطی بهره می برند. به این محصول نوار آب بند بتن و یا واتر استاپ بتن گفته می شود .