ملات ترمیم کننده و محافظتی پایه اپوکسی با مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالا DEZOSIVE A -200

ملات ترمیم کننده و محافظتی پایه اپوکسی با مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالا DEZOSIVE A -200   

کد مطلب : 138

DEZSIVE A-200 به عنوان ملاتی سه جزئي برپايه اپوكسي اصلاح شده سالونت فري با خواص ضد انقباضي و بدون افت ( تيكسوتروپيك ) با مقاومت شيميايي و مكانیكي بالا مناسب جهت سطوح افقي و عمودي و سقف توليد گرديده است . این محصول دارای قابلیت اجرا تا مقاومت 5 سانتيمتر می باشد.

چسب بتن آب بند DEZOBOND   P-2200

چسب بتن آب بند DEZOBOND P-2200   

کد مطلب : 134

Dezobond P-2200 به عنوان یک افزودنی بر پایه لاتکس طراحی شده است که همراه سیمان پرتلند و ماسه تشکیل ملات پرمقاومتی را برای نصب سرامیک روی دیوار و کف ، سنگ مرمر ، موزائیک ، کاشی معدنی ، آجر لعاب دار و سنگ های طبیعی مهیا می سازند. Dezobond P-2200 همچنین به عنوان لایه پیوند زا در ترمیم سازه های به کار می رود .

ملات ترمیم کننده بتن با ضخامت پایین DEZOSIVE   1010

ملات ترمیم کننده بتن با ضخامت پایین DEZOSIVE 1010   

کد مطلب : 133

Dezosive 1010 ملات تعمیری یک جرئی اصلاح شده با پلیمر آکریلیکی جهت صافکاری سطح بتن می باشد که پس از اضافه شدن آب به ملاتی قابله ماله کشی و خاکستری رنگ با قابلیت اجرا بر روی سطوح زبر بتنی و لایه های آسیب دیده سطحی تبدیل می گردد.

چسب اپوکسی بتن DEZOBOND   P-1800

چسب اپوکسی بتن DEZOBOND P-1800   

کد مطلب : 131

Dezobond P-1800 یک چسب اپوکسی دائمی برای اتصال بتن ، ملات ، نصب سنگ ، کاشی و سرامیک ضد اسید در داخل و یا خارج سازه می باشد . این محصول قادر به تحمل مقداری رطوبت قبل و حین سخت شدن می باشد ولی پس از سخت شدن تبدیل به لایه ای آب بند می شود . قدرت چسبندگی نهایی این محصول بیشتر از مقاومت کششی بتن می باشد. Dezobond P-1800کاهش حجم ندارد و تشکیل لایه ای هموار و بدون تنش می دهد.

بتن و ملات تولید قطعات بتنی اکسپوز و دکوراتیو BETOSIVE EXP

بتن و ملات تولید قطعات بتنی اکسپوز و دکوراتیو BETOSIVE EXP   

کد مطلب : 130

BETOSIVE EXP ، یک ملات یا بتن تک جزئی ، پایه سیمانی ، اصلاح شده با پلیمر و افزودنی های معدنی ، بدون جمع شدگی و ترک خوردگی با مقاومت مکانیکی و فشاری بالا جهت ساخت و تولید قطعات بتنی درجا یا پیش ساخته اکسپوز و نما می باشد.