واتراستاپ هیدروفیلی(Hydroseal)

واتراستاپ هیدروفیلی(Hydroseal)   

کد مطلب : 154

واتراستاپ هیدروفیلی بر پایه لاستیک های مصنوعی می باشد و به عنوان یک عامل مانع نفوذ آب در درزهای اجرایی با قابلیت متورم شدن بسیار بالا و به صورت کنترل شده در تماس با آب عمل می کند و شکل و عملکرد خود را در سیکل های تر و خشک شدن متعدد حفظ می کند.

پودر تخرب کننده بتن ( کتراک )

پودر تخرب کننده بتن ( کتراک )   

کد مطلب : 153

کتراک، آخرین پدیده حاصل از تکنیک برتر در تهیه مواد تخریبی بدون انفجار می باشد، که با پتانسیل عظیم نهفته در خود و بازدهی بسیار بالا قابلیت تخریب صد درصد را خواهد داشت.

اسپیسر و فاصله نگهدار پلاستیکی آرماتور بتن PLASTIC SPASER

اسپیسر و فاصله نگهدار پلاستیکی آرماتور بتن PLASTIC SPASER   

کد مطلب : 151

اسپیسر ( SPACER ) در لغت به معنی فاصله گذار می باشد. اسپیسرهای پلاستیکی بتن برای رعایت پوشش میلگردها در سازه های مسلح مثل دالها و دیوارها پی ها و سایر احجام بتنی مسلح قابل استفاده بوده و در پروژه های نظیر سد و تونل و سایر ساختمانها و مستحدثات مصرف میشوند.

پیگمنت و رنگ بتن PIGMENT CONCRETE

پیگمنت و رنگ بتن PIGMENT CONCRETE   

کد مطلب : 150

معمولا مواد رنگی را به دو دسته پیگمانها ( رنگدانه‌ها ) و رنگها طبقه‌بندی می‌کنند. رنگدانه با رنگ متفاوت می‌باشد. تفاوت آنها در این است که رنگ بایستی توسط ماده مورد رنگرزی جذب شود در حالیکه رنگدانه فقط سطح جسم را رنگی می‌کند.

واتراستاپ پی وی سی (   WATERSTOP  PVC)

واتراستاپ پی وی سی ( WATERSTOP PVC)   

کد مطلب : 149

نوار آب بند مخصوص جلوگیری از عبور آب در درزهای اجرایی و انبساطی در طرح ها و ابعاد مختلف برای نیازهای مختلف ، واتراستاپ های تولیدی شرکت رایحه بتن سبز را میتوان با استانداردهای زیر مورد ارزیابی قرار داد :

الیاف پلی پروپیلن PP

الیاف پلی پروپیلن PP   

کد مطلب : 148

این نوع الیاف به عنوان افزودنی جهت تقویت و مسلح کردن بتن و مخلوط های سیمانی و گچی می باشد . مصرف این نوع الیاف باعث افزایش مقاومت خمشی ، کششی ، برشی و سایشی می شود .

روغن قالب بتن DEZOIL 445

روغن قالب بتن DEZOIL 445   

کد مطلب : 147

DEZOIL 445 ، برپایه روغن های معدنی ، افزودنی های جدا کننده و حلال های آلی طراحی و ساخته شده است. این محصول مناسب جهت جداسازی بتن از سطوح قالب فلزی ، چوبی و پلیمری می باشد.