ملات ترمیم کننده بتن ویژه

ملات ترمیم کننده بتن ویژه

کد مطلب : 232

DEZOSIVE   1020

Shrinkagecompensated ,polymer fibre

reinforced,thixotropicrepair mortar

 

شرح :

Dezosive  1020  ملات تعمیری بر پایه سیمان و آماده مصرف می باشدکه پس از افزودن آب لازم خمیر تعمیری دارای الیاف و با مقاومت بالایی بوجود می آورد.

Dezosive  1020 ملاتی بدونانقباض بوده که نفوذپذیری کم و دوام طولانی برخودار می باشد.

این ملات فاقدگرانول های فلزی بوده و عاری از یون کلر می باشد.

Dezosive  1020 جهت استفادهتوسط سیستم پاششی و یا ماله کشی طراحی شده و در یک مرحله اجرا می تواند تا ضخامت50 میلی متر را بوجود آورد . ضخامت های بیشتر با روش پاششی قابل استفاده خواهد بود.

 

موارد استفاده:

             تمامی موارد تعمیر سازه ای که قابلیتاستفاده پاششی یا ماله کشی را داشته باشند.

             تعمیر تمامی اجزای ساختمانی که تحت بارگذاریمکرر می باشند.

             تعمیر تیر و ستون پیش تنیده یا مسلح شده.

             به منظور محافظت از سازه های بتنی درمعرض عوامل مهاجم چون کلراید و سولفات .

             تعمیرات سازه ای در مناطق صنعتی بویژهآنهایی که در معرض روغن های معدنی و روغن هیدرولیکی می باشند

             تعمیرات سازه های دریایی .

 

 

خواص :

-             بدون انقباض بودن ملات موجب اطمینان ازاتصال خوب به بستر بتنی و انتقال  نیروها درتعمیرات سازه ای می گردد.

-             بی نیازی از آماده سازی ( Primer) بستر بوده و این امر تسریع در عملیات اجرایی می شود .

-             قابلیت پاششی ملات اجرای مقادیر بزرگآن را ممکن می سازد.

-             در هنگام پاشش ضایعات مصالح ناچیزی داردو این مسئله موجب صرفه جویی در هزینه تامین مصالح خواهد گردید .

-             نفوذپذیری بسیار کم آن امکان حملات خورندهمحیطی را به کمترین مقدار ممکن می رساند .

 

 

بسته بندی :

Dezosive  1020 در بسته بندی25 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 

ویژگیها :

شکل ظاهری : پودرخاکستری حاوی الیاف ریز

وزن مخصوص خمیری: حدود 2300 کیلوگرم به ازای مترمکعب

مقاومت فشاری در20 درجه سانتیگراد مطابق استاندارد BS1881      بخش 11

1 روزه بیشتراز 16 مگاپاسکال

28 روز بیشتراز 45 مگاپاسکال

 

روش اجرا

آماده سازی بستر:

سطح مورد نظر میبایستی تمیز و فاقد هرگونه مواد آلاینده بوده و همچنین می بایستی نقاط سست و ضعیف بتنیرا مشخص نموده و نسبت به تخریب آنها اقدام نمود .

این مناطق تا عمق10 سانتیمتری بریده شده و دقت شود تا جای ممکن شکل تیز گوشه و مربعی داشته باشند .همچنین حداقل ضخامت 10 میلی متری پیرامون منطقه تعمیر شده حفظ گردد .

سطح مورد نظر بایستیخدشه دار بوده و دست کم از ناهمواری های 5 میلی متری با فواصل 20 میلی متری برخوردارباشد .

چنانچه با سطوحآلوده و سست برخورد شود بهتر است مراتب اجرایی با سرپرست کارگاه هماهنگ گردد تا نسبتبه تمیز کاری و برش کاری احتمالی اقدام گردد.

 

در صورت مشاهدهآرماتورهای زنگ زده ابتدا از سلامت درونی آن اطمینان یافته سپس نسبت به زنگ زدایی توسطیکی از روشهای برس زنی یا ماسه پاشی  اقدامنمایید تا سطح فولاد تمیز نمایان گردد.

محافظت مضاعف آرماتورهاتوسط پوششهای مخصوص مقدور خواهد بود. در مواردی که آرماتورها دچار خوردگی وسیع باشندبایستی نسبت به تعویض آنها اقدام نمود.

 

اشباع سازی باآب :

سطح مورد نظر رابا استفاده از شستشو توسط آب به طور کامل اشباع نمایید سپس مقادیر اضافی را از رویسطح جمع آوری نمایید.

 

مخلوط نمودن:

بهترین روش ساختملات  Dezosive  1020 استفاده ازابزار هم زن ( دریل ) با دور پایین می باشد . 3.5 لیتر آب را به داخل دستگاه مخلوطکن ریخته و در حالی که مخلوط کن در حال گردش می باشد پودر خشک Dezosive  1020 را به طورپیوسته به آب اضافه نمایید. پس از اضافه شدن کامل پودر به آب ، همزدن را تا 3 دقیقهادامه دهید تا مخلوطی یکنواخت و فاقد حباب های بزرگ ایجاد گردد.چنانچه مخلوط فوق ازغلظت دلخواه برخوردار نباشد می توان رفته رفته به آن آب اضافه نمود و برای 1 تا 2 دقیقهدیگر هم زدن را دامه داد . بدیهی است مقدار آب لازم تحت تاثیر میزان رطوبت نسبی و دمایمحیط می باشد.

 

اجرا :

مخلوط آماده شدهقابلیت اجرای دستی و یا پاشش را دارا بوده و در صورت اجرای دستی می بایستی ماله رابر روی سطح ملات فشار داد تا از تماس کامل ملات و سطح قبلی مطمئن شد برای این منظوراز ماله پلاستیکی یا چوبی استفاده کنید ولی پرداخت کاری نهایی را توسط ماله فلزی انجامدهید.

بهترین زمان برایپرداخت کاری نهایی وقتی است که اثر انگشت به سختی بر روی سطح ملات تعمیری باقی بماند.

عمل آوری خوب بهویژه در شرایط گرما یا باد شدید ضروری بوده و برای این منظور می توان از Dezocure  D-550  یا پوشش نایلونی استفاده نمود .

 

پوشش دهی :

حجم مخلوط حاصلاز یک کیسه 25 کیلوگرمی Dezosive  1020 و 4 لیتر آبمقدار 12.6 لیتر خواهد بود که می تواند برای پوشش یک مترمربع با ضخامت متوسط 12.6 میلیمتر استفاده شود .

 

انبارداری :

دور از بارش بارانو تابش مستقیم و نیز بدون تحمل فشار زیاد تا یک سال قابل نگهداری خواهد بود.

 

نکات ایمنی :

مانند دیگر ملاتهایسیمانی می بایستی در هنگام تماس با پوست و یا چشم ، از آب فراوان برای شستشو استفادهگردد.

 

تاییدیه کیفیت:

تمام محصولاتیکه توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بینالمللی می باشد.

 

 

 

 

عبارت ، ملات ترمیم کننده بتن ، مصالح ترمیم بتن ، روش های ترمیمساختمان ، ترمیم و تقویت سازه های بتنی ، روش ترمیم سازه های بتنی ، ترمیم بتن هایصنعتی ، روش ترمیم و تقویت بتن ، ترمیم و تقویت ستون های بتنی ، ترمیم و تقویتتیرهای بتنی  در سایت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران شمامی توانید جهت دسترسی به مطالب ، استانداردها و محصولات مورد نظر خود از طریقپنجره جستجو در سمت راست صفحه اقدام نماید.

همچنین شما میتوانید جهت کسب مشاوره و اطلاعات تکمیلی فنی ، اجرایی  و مالی با بخش فنی و مهندسی و یا فروش مجموعه کلینیک فنی وتخصصی بتن ایران ( 09120916271-44618462-44618379-021 ) تماس حاصل فرمایید.

امروزه بنا بهدلایل مختلفی سازه های بتنی نیازمند مرمت ، تعمیر و ترمیم می باشند. روش هایمختلفی در دنیا جهت تعمیر سازه های بتنی وجود دارد که هر یک بسته به شرایط میتواند مناسب و کارآمد باشند. البته هرگز نباید فراموش کرد که موفقیت در فرآیندتعمیر نیازمند به کارگیری تیم و شرکت های تخصصی و با تجربه می باشد. از جمله معتبرترین شرکت های ترمیم بتن ، شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( ژرف تابان مهر )می باشد.

شما می توانیدبرای مشاوره در خصوص ترمیم انواع سازه های بتنی صنعتی و ساختمانی ، با بخش فنی و مهندسیکلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( 44618462-44618379-021 ) تماس حاصل فرماید.

 

ترمیم و تعمیربتن چیست ؟

تعمير، جايگزينييا اصلاح مصالح، اجزاء يا اعضاي خراب شده، آسيب ديده، يا معيوب يك سازه است. به عبارتديگر، تعمير در واقع شيوه‌اي است كه به طولاني‌تر شدن عمر مفيد واقعي سازه و رسيدنبه عمر مفيد طراحي آن كمك مي‌كند.

در واقع ما درترمیم بتن می خواهیم شرایط را به نحوی فراهم سازیم تا سازه مشخصات خود را در دورهبهره برداری حفظ نماید.

 

انواع سازههای بتنی بنا به مشکلات بهره برداری ، شرایط محیطی و اشکلات ساخت نیازمند ترمیم و بازسازی میباشند. امروزه روش های استاندارد متنوعی برای ترمیم وبازسازی سازه های بتنی وجود دارد که هریک دارای مزایا ، معایب و مجدودیت هایی می باشند. به کارگیری هر یک از این روش هایترمیم و بازسازی نیازمند شناخت دقیق پتانسیل هر یک از این روش های ، معایب آنها ،علت ایجاد عیب و تخریب ، ابعاد ، اکسپوز یا غیر اکسپوز بودن ، شرایط بهره برداری ،محدودیت های اقتصادی و زمانی ، محدودیت های اجرایی ، توقعات از عملیات می باشد.

انواع عیوب سازههای بتنی را می توان به عیوب و تخریب سازه های سازه ایو غیر سازه ای تقسیم بندی کرد. عیوب وتخریب های سازه ای به مشکلاتی اطلاق می شود که بر ظرفیت باربری سازه تاثیر داشته وباعث اختلال در باربری سازه می گردد. این تعمیرات و ترمیم ها باید به نحوی باشد کهبتواند بخشی از بار وارده به خود و سازه را بدون مشکل تحمل نماید.

از جمله منشاو عوامل تخریب بتن می توان به این موارد اشاره کرد : خوردگیمیلگردها ، سولفات شدن ، کربناتاسیون ، فرآیند ذوب و یخ ، تبلور نمک ، تماس اسیدی، حوادث طبیعی مانند زلزله و آتش سوزی ، واکنش قلیایی سنگ دانه ها ، سایش و پدیدهکاویتاسیون ، مشکلات اجرایی و عمل آوری و ...

در ترمیم بتن و تعمیرات غیر سازه ای ، عملیات انجامی باربر نبوده و صرفا به منظور زیباسازی، جلوگیری از معضلات بهره برداری مانند نشت آب ، حفظ دوام دارای اهمیت می باشد.

از جمله انواعروش های تعمیرات و ترمیم سازه های بتنی می توان به : قالب بندی وبتن ریزی با بتن حاوی افزودنی های بتن ، بتن پیش آکنده ، بتن پاشی یا شاتکریت ، ترمیمدستی ، تزریق رزین اپوکسی و پلی یورتان ، بتن اصلاح شده با پلیمر و چسب اپوکسی یالاتکس ، بتن های پلیمری و ... اشاره کرد.

از جمله عواملموثر در انتخاب روش و مواد ترمیم می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

ابعاد منطقهتخریب شده ، اکسپوز یا غیر اکسپوز بودن ، محدودیت زمان اجرا ، محدودیت بهره برداری، شرایط دمایی بهره برداری ، شرایط شیمیایی بهره برداری ، شرایط اقتصادی ، دواممورد نظر ، اکیپ تخصصی در دسترسی ، تجهیزات در اختیار ، شرایط دمایی و فصلی ،مشخصات مکانیکی مورد نیاز اشاره کرد.

بنابراین برایگزینش روش و مواد ترمیمی سازه های بتنی پس ارزیابی آزمایشگاهی غیرمخرب سازه بتنی وکارشناسی شرایط محیطی و بهره برداری ، با توجه به موارد ذکر شده ، محدودیت ها ومزایا نسبت به انتخاب روش پاسخگو  وکاربردی اقدام می گردد.

از جمله عوامل کلیدی موثر درموفقیت  عملیات ترمیم و بازسازی می توان بهاستفاده از مصالح و روش استاندارد ، شناسایی درست علل تخریب و نوع آسیب ، استفادهاز اکیپ تخصصی ، رعایت روش و شرایط اجرایی ، کیورینگ مناسب و کامل فرآیند ترمیم .

 

1-ترمیمسازه های بتنی ، ترمیم ستون های بتنی :

عمدهمشکلات موجود در ستون های بتنی را می توان به دو نوع سازه ای و غیر سازه های تقسیمکرد.

مشکلات سازهای ستون : ترک های با عرض و عمق زیاد بر اثر حوادث ، خوردگی و ...شکستی بتن با ابعاد زیاد درزهای اجراییبه علت قطع بتن کپ موجود در اتصال بتن ستون بهتیر یا دال و...

مشکلات غیرسازه ای ستون : کرمو بودن و تخلخل در بتن ، شکستگی کم عمق ، ترکهای سطحی

 

روشهای ترمیم ستون های بتنی :

1.     ترمیم ترک های ستون ها با استفاده از تزریق رزین اپوکسی

2.     ترمیم با استفاده از چسب اپوکسی و ملات پایه سیمانیاصلاح شده با پلیمر در شکستی و خوردگی ستون ها

3.     ترمیم با استفاده از چسب اپوکسی اتصال قدیم به جدید وملات منبسط شونده در کپ های اتصال

4.     ترمیم سطحی و دوامی با استفاده از ملات ترمیم کننده پایهسیمانی اصلاح شده با پلیمر

5.     پوشش ترک های سطحی با پوشش های محافظتی الاستومری بهمنظور حفظ دوام

6.     استفاده از الیاف های CFRPبه صورت ترکیبی با سایر روش ها با توجه به حجم آسیب

7.    ترمیم بااستفاده از دوخت سازه به وسله تزریق رزین و کاشت میلگرد

 

 

2-ترمیمسازه های بتنی ، ترمیم دیوار های بتنی :

عمدهمشکلات موجود در دیوار های بتنی را می توان به دو نوع سازه ای و غیر سازه هایتقسیم کرد.

مشکلات سازهای دیوارهای بتنی : ترک های با عرض و عمق زیاد بر اثر حوادثی چونزلزله و آتش سوزی ، خوردگی و ... شکستی بتن باابعاد زیاد درزهای اجرایی به علت قطع بتن کپموجود در اتصال بتن دیوار به تیر یا دال و...

مشکلات غیرسازه ای دیوارهای بتنی : کرمو بودن و تخلخل در بتن ، شکستگی کمعمق ، ترک های سطحی

 

روشهای ترمیم دیوار های بتنی :

1.     ترمیم ترک های ستون ها با استفاده از تزریق رزین اپوکسی

2.     ترمیم با استفاده از چسب اپوکسی و ملات پایه سیمانیاصلاح شده با پلیمر در شکستی و خوردگی دیوارها

3.     ترمیم با استفاده از چسب اپوکسی اتصال قدیم به جدید وملات منبسط شونده در کپ های اتصال

4.     ترمیم سطحی و دوامی با استفاده از ملات ترمیم کننده پایهسیمانی اصلاح شده با پلیمر

5.     پوشش ترک های سطحی با پوشش های محافظتی الاستومری بهمنظور حفظ دوام

6.     استفاده از الیاف های CFRPبه صورت ترکیبی با سایر روش ها با توجه به حجم آسیب

7.    ترمیم بااستفاده از دوخت سازه به وسله تزریق رزین و کاشت میلگرد

 

 

3-ترمیمسازه های بتنی ، ترمیم  سقف ،تیر و پل هایبتنی :

عمدهمشکلات موجود در سقف ، تیر و پل های بتنی می توان به دو نوع سازه ای و غیر سازههای تقسیم کرد.

مشکلات سازهای سقف ، تیر و پل های بتنی : وجود گرده ماهی ناشی از مشکلات اجرایی، ترک های عریض و عمق زیاد ، خوردگی ، ضعف در اتصالات و نشیمن تیر به ستون ، تیرچهبه تیر و ... ، شکستی بتن به علت ضربه ، زلزله یا خوردگی

مشکلات غیرسازه ای سقف ، تیر و پل های بتنی : ناصاف بودن و لبه داشتن قالبدر بتن های اکسپوز ، کرمو بودن و تخلخل در بتن ، شکستگی کم عمق ، ترک های سطحی ،

 

روشهای ترمیم  سقف ،تیر و پل های بتنی :

1.     ترمیم ترک های سقف ، تیر و پل ها با استفاده از تزریقرزین اپوکسی

2.     استفاده از بتن های پلیمری برای ترمیم سطح روی پل ها وعرشه عبور با تردد زود هنگام

3.     ساب زدن سطح بتن در سطوح ناصاف و نما

4.     ترمیم با استفاده از چسب اپوکسی و ملات پایه سیمانیاصلاح شده با پلیمر در شکستی و خوردگی تیر ، پل و سقف ها

5.     ترمیم با استفاده از چسب اپوکسی اتصال قدیم به جدید وملات منبسط شونده در کپ های اتصال

6.     ترمیم سطحی و دوامی با استفاده از ملات ترمیم کننده پایهسیمانی اصلاح شده با پلیمر

7.     پوشش ترک های سطحی با پوشش های محافظتی الاستومری بهمنظور حفظ دوام

8.     استفاده از الیاف های CFRPبه صورت ترکیبی با سایر روش ها با توجه به حجم آسیب

9.    دوخت ترک بااستفاده از تزریق رزین و میلگرد

 

 

4-ترمیمسازه های بتنی ، ترمیم فونداسیون های رادیه ( گسترده ) و نواری  بتنی :

عمدهمشکلات موجود فونداسیون های رادیه ( گسترده ) و نواری  بتنی را می توان به دو نوع سازه ای و غیر سازههای تقسیم کرد.

مشکلات سازهای سقف ، تیر و پل های بتنی : انواع ترکها ، خوردگی و شکستی بتن

مشکلات غیرسازه ای سقف ، تیر و پل های بتنی : کرمو شدگی و تخلخل ، ترک هایسطحی که می توانند برای دوام فونداسیون با توجه به مدفون بودن و تماس با آب و خاکزیاد بار باشد

 

روشهای ترمیم  فونداسیون های رادیه ( گسترده )و نواری  بتنی :

1.     ترمیم ترک های فونداسیون و پی با استفاده از تزریق رزیناپوکسی

2.     ترمیم با استفاده از چسب اپوکسی و ملات پایه سیمانیاصلاح شده با پلیمر در شکستی و خوردگی میلگرد فونداسیون

3.     ترمیم سطحی و دوامی با استفاده از ملات ترمیم کننده پایهسیمانی اصلاح شده با پلیمر

4.     پوشش ترک های سطحی با پوشش های محافظتی الاستومری بهمنظور حفظ دوام

5.    دوخت ترک بااستفاده از تزریق رزین و میلگرد

 

 

5-ترمیمسازه های بتنی ، ترمیم کف سازی بتنی و بتن کف کارخانجات ، سوله ها و انبارها بتنی:

عمده مشکلاتموجود در کف سازی بتنی و بتن کف کارخانجات ، سوله ها و انبارها بتنی می توان به دونوع سازه ای و غیر سازه های تقسیم کرد.

مشکلات سازهای کف سازی بتنی و بتن کف کارخانجات ، سوله ها و انبارها بتنی : وجودترک ها و خوردگی

مشکلات غیرسازه ای کف سازی بتنی و بتن کف کارخانجات ، سوله ها و انبارها بتنی :ناصافی و متخلخل بودن سطح بتن ، عدم تراز سطح بتن ، سایش و از آسیب سطحی ، شکستی لبه درزها ، شستگی ناشی از ریزش اسید

 

روشهای ترمیم  کف سازی بتنی و بتن کفکارخانجات ، سوله ها و انبارها ی بتنی :

1.     ترمیم ترک های کف سازی بتنی و بتن کف کارخانجات ، سوله هاو انبارها بتنی با استفاده از تزریق رزین اپوکسی

2.     استفاده از بتن پلیمری در ترمیم شکستی بتن ها

3.     استفاده از ملات خود تراز شونده برای لول کردن سطح

4.     استفاده از کف پوش های صنعتی برای جلوگیری و ترمیم سایش

5.     اجرای پوشش های آب بند به منظور جلوگیری از خوردگی ونخریب سطحی

6.    استفاده ازپوشش های با ملات شیمیایی بالا

 

بی شک ترمیم وبازسازی سازه های بتنی امروزه امری بسیار تخصصی است که با توجه به اهمیت سازه هااز منظر دوام و شرایط اقتصادی نیازمند به کارگیری کارشناسان و تیم های تخصصی برایترمیم و نگهداری می باشند.

 

 

الف : مراحل اجرای ترمیم ترک ها بهروش تزریق رزین اپوکسی :

·       پاکسازی درون ترک با استفاده از فشار هوا و یا آب

·       خشک کردن درون ترک در صورت شستشو با آب

·       سوراخ کاری محل نصب پکر ها با فواصل معین و عمق لازم بهوسط ترک به صورت مورب با زاویه 45 درجه

·       بتونه کاری سطح ترک برای جلوگیری از فرار رزین تحت تزریق

·       آماده سازی رزین و تزریق آن به درون ترک از پایین بهبالا

·       خارج کردن پکر ، تمیزکاری سطح بتن

 

ب : مراحل اجرای ترمیم بتن های کرمو وسطحی :

·       حذف بتن های ضعیف

·       مربوط کردن سطح کار

·       اختلاط ملات ترمیم ریز دانه اصلاح شده با پلیمر ( یاملات ترمیمی اپوکسی ) و اجرای آن بر روی سطح

·       کیورینگ سطح تا سه روز برای ملات های پایه سیمانی

·       در صورتی که بتن اکسپوز باشد ساب سطح بتنی

·       توجه : در صورتیکه بتن اکسپوز و نما باشد باید از ملاتبا حداکثر مطابقت رنگ برای ترمیم استفاده نمود.

 

ج : مراحل اجرای بتن طبله شده ، شکستهبا تخریب حجیم و عمق زیاد ( بیش از پنج میلیمتر ) :

·       تخریب بتن های ضعیف تا عمق حصول بتن سالم ، با پلانهندسی ، عمق یکنواخت و زوایای قائم

·       زنگ زادیی و تقویت میلگرد ها در صورت خوردگی

·       اعمال لایه پیوند زا از چسب لاتکس یا چسب اپوکسی بسته بهسازه ای بودن یا غیر سازه ای بودن

·       اجرای هر یک از ملات ترمیم کننده بسته به شرایط بهرهبرداری ، محدودیت مقاومتی و زمانی و شرایط اجرا

·       کیورینگ و عمل آوری بسته به نوع ملات اجرا شده

 

 

 

 

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، علاوه بر دفترمرکزی خود واقع در تهران ، اشرفی اصفهانی ، گلزار سوم ، پلاک ، واحد 4 ، و نیزدفتر جنوب کشور خود، واقع در استان خوزستان ، شهرستان اهواز ، زیتون کارمندی ، فلکه پارک ، جنببانک تجارت ، ساختمان 88 ، در بسیاری از استان های دیگر از جمله  استان هرمزگان ( بندرعباس ، قشم، خارک و ... ) ، استان بوشهر (شهرستان بوشهر ، عسلویه ، جم ، برازجان، کنگان و ... ) ، استان اصفهان (شهرستان اصفهان ،  شهرضا، فولاد شهر، شاهینشهر ، زرین شهر ) ، استان یزد ، استان کرمان ، استان فارس ( شهرستان شیراز ، نورآباد ممحسنی ، جهرم و ... ) ، استان کرمانشاه ، استان کردستان (شهرستان سنندج ) ، استان لرستان ( خرم آباد ، بروجرد ، دورود، نورآباد ، الشتر و ... )، استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ( شهرستان های تبریز و ارومیه ) ، استان اردبیل، استانزنجان، استان های خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و شمالی ( شهرستان های مشهد ، بیرجند و ... ) ، استان زاهدان (شهرستان های زاهدان ، ایرانشهر ، زابل ، سیرجان، پیرانشهر و ... )، استان البرز (شهرستان کرج و ... ) ، استان کاشان ، استان قم ( شهرستان قم ) ، استانمازندران ( شهرستان های ساری ، بابل ،بابلسر، نوشهر ، چالوس ، محمود آباد و ... ) ، استانگیلان ( شهرستان های رشت ، بندرانزلی و... ) ، استان ایلام ( شهرستان های ایلام و دهلران، مهران و ... )، استان همدان (شهرستان های همدان ، تویسرکان و کبودرآهنگ ) ،استانگلستان ( شهرستان گرگان ) ،  استان خوزستان ( شهرستان اهواز ، دزفول ، ماهشهر، سربندر ، آبادان ، خرمشهر، بهبهان ، شوشتر، شوش ، مسجدسلیمان، رامهرمز ، گتوند و ... ) ، استان چهارمحال بختیاری (شهرکرد ) ، جزیره کیش ،  کشور عراق ( استان بصره، الاماره و نجف ) ، کشور افغانستان (کابل و هرات ) ،  دارای دفاتر فروش و ارائهخدمات مهندسی می باشد. شما می توانید با مراجعه یا تماس با این دفاتر ضمن مشاور از خدمات و محصولات ارائه شده بهره مندشوید.

 

 

شما می توانیدبرای مشاوره و اخذ اطلاعات تکمیلی از زمینه تعمیرات ، بازسازی ، مقاوم سازی ،ترمیم و آب بندی سازه های بتنی ، استخر ها ، تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، دیوارها، سازه های صنعتی ، فونداسیون تجهیزات و ... با بخش فنی و مهندسی کلینیک فنی وتخصصی بتن ایران ( 44618462-44618379-021   و 09120916271 ) تماس حاصل فرمایید.


or
or
A password will be send on your post
Registration