آب بندی نمای سیمانی، سنگی و آجری ساختمان ها

آب بندی نمای سیمانی، سنگی و آجری ساختمان ها

کد مطلب : 245

 

BETOPROOF 4110

پوشش آب گریز و اشباع کننده ی بدون رنگ بر پایه رزین هایاکرلیکی

 

BETOPROOF 4110  محصولی تک جزئی بر پایه رزین های اصلاح شداکرلیکی می باشد که پس از اجرا بر روی سطوح بتنی و بنایی باعث ایجاد سطحی آب بند وآب گریزی حفرات موئینه، بدون ایجاد تغییر در رنگ نما، می گردد.

 

موارد مصرف :

 • اجرا بر روی سطوح دارای شیب زیاد
 • آب بندی و محافظت سطوح با تخلخل و جذب زیاد مانند سطوح بتنی ، آجری ، بتن سبک ، کاشی و سرامیک ، سنگ های طبیعی و مصنوعی ، سطوح و بناهای تاریخی ، مجسمه ها ، سطوح با رنگ ها معدنی
 • برای آب بندی زیر زمین با فشار زیاد ، سطوح گالوانیزه ، سازه های تحت فشار هیدروستاتیک ، و سطوح رنگ شده توصیه نمی شود.

 

مزایا و ویژگیها :

 • فاقد رنگ و بدون ایجاد فیلم بر روی سطح
 • مناسب برای سازه های که  تغییری در ظاهر نباید اتفاق بیافتد
 • تاثیر آب گریزی
 • امکان تنفس سطح زیرین پوشش
 • پس از اجرا و عمل آوری شاهده هیچ گونه تغییر رنگی نخواهیم بود
 • عدم ایجاد یک لایه بر روی سطح
 • محافظت سازه در باربر گرد، غبار و ایجاد قارچ و جلبک
 • مقاوم در شرایط قلیایی
 • مقاوم در برابر uv

 

مشخصات فنی :

 Content

Color

Density

Application Temperature

Drying Time

Full curing

Mechanical strength

Solvent and silane-siloxane

Transparent

0,79 g/cm3

+5°C to +35°C

 

3 hours

3 days

 

روش مصرف :

آماده سازی سطح :

سطحباید از کلیه مواد ضعیف ، گرد و غبار ، روغن قالب ، رنگ ، گل و ... عاری گردد. بهطور کلی سطح باید از هر گون موادی که مانع چسبندگی گردد پاک سازی شود. کلیه ترک هاو بتن های ضعیف باید ترمیم گردند. برای آب بندی سطح مورد نظر باید از پایین دستشروع کرد. بخش های مختلف نما مانند پنجره ها در طول اجرا باید محافظت شوند.

 

روش اجرا :

BETOPROOF 4110  با استفاده از برس ، غلطک یا ایرلس بر روی محلمورد نظر اجرا می گردد تا سطح کار به طور کامل آعشته و اشابع گردد. روش اجرا بهصورت خیس به خیس و در دو لایه می باشد. پس از 24 ساعت می بایست یک لایه نهایی نیزبر روی سطح اجرا گردد.

 

مقدار مصرف :

0.2 تا 0.6 کیلوگرمدر مترمربع برای هر لایه ( بسته به نفوذ پذیری و جذب سطح کار )

 

بسته بندی ، مدتزمان و شرایط نگهداری :

 • سطل های 3.5 یا 15 کیلوگرمی.
 • 12 ماه در بسته بندی اولیه و اصلی .
 • در محیط خشک و دمای 5 تا 35 درجه سانتیگراد نگهداری شود. در برابر حرارت زیاد و یخبندان محافظت گردد.

 

پاکسازی تجهیزات :

تجهیزات و لوازماستفاده شده باید بلافاصله پس از استفاده با آب شستشو شود. در صورت خشک شدن ملاتبر روی تجهیزات پاکسازی صرفا به روش های مکانیکی میسر خواهد بود.

 

هشدارها و محدودیتها :

 • از اجرای پوشش در آب هوای بارانی و یا یخبندان خودداری کنید.
 • پس از اجرا تا زمان خشک شدن کامل در برابر باران ، رطوبت زیاد ، ترافیک و یخبندان محافظت شود.
 • از تماس با پوست و چشم خود داری شود.
 • بسیار قابل اشتعال

 

نکات ایمنی :

از تماس با چشم وپوست خود داری شده و پس از استفاده دست های خود را شستشو دهید. در صورت تماس باچشم، پوست و یا بلعیده شدن ، سریعا به پزشک مراجعه شود و یا به بخش ایمنی دیتا شیتمراجعه گردد. درب ظرف را زمانی که استفاده نمی گردد بسته و به دور از دسترس اطفالنگهداری شود.

 

نگهداری :

مدت زمانی نگهداری ،در بسته بندی اولیه و در شرایط مناسب ، 12 ماه می باشد. در صورت نیاز به اطلاعاتبیشتر با کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل نماید.

 

 

 

معرفی محصولات آب بندی و کمکی ساختمان

نشت و نفوذ آب در سازه های در حال احداث و ساختههمواره به لحاظ مشکلات بهره برداری ، وضعیت دیداری و دوام سازه ها از اهمیت بالاییبرخوردار بوده است . از این رو مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، با بیش از15 سال سابقه در تعمیر و آب بندی سازه ها ، در راستای ارائه محصولات بهینه  و خدمات تخصصی و اطمینان بخش خود به کارفرمایانو سازندگان محترم، اقدام به معرفی و عرضه محصولات زیر ، به همراه مشاوره و اجرا وآموزش مصرف می نماید. امید است گامی مطمئن در عرصه آب بندی و رفع مشکل پیشروی سازههای ساخته شده و یا در دست احداث برداشته شود.

 

پوشش آب بندی بام و تراس ها

BETOCOATE  SPو BETOGARD F- 125  پوشش های آب بندی سرد اجرا  با انعطاف پذیری بالا با قابلیت اجرا در زیر وروی موزائیک کاری می باشند که از مزایای آنها می توان به چسبندگی خوب ، مقاومت دربرابر تغییرات دمایی ، بدون درز بودن ، سهولت اجرا ، کیفیت و دوام بالا ، تنوع رنگ، و نیز مقاومت در برابر UVاشاره کرد. میزان مصرف محصولات 2 کیلوگرم در مترمربع در دو لایه به همراه مشفایبرگاس می باشد.

 

پوشش آب بند روف گاردن و باغچه ها

BROOT 120 یک محصول تخصصی برای آب بندی روف گاردن و باغچه ها ، با قابلیتمقاومت در برابر ریشه گیاهان می باشد. از مزیت ها آن می توان به سهولت اجرا ، بدوندرز بودن ، سرد اجرا بودن و دوام بالا اشاره کرد. میزان مصرف 2 کیلوگرم در مترمربعدر دو لایه می باشد.

 

پوشش محافظت و آب بندی نمای ساختمان

SILOX یک پوشش آب بند و محافظتی آب گیریز  بدون رنگ بر پایه سیلوکسان می باشد. از مزایایاین محصول می توان به میزان مصرف پایین ، مقاومت در برابر UV ، سرعت بالای اجرا ، بدون تغییر رنگ و دوام بالا اشاره کرد. میزانمصرف 300 تا 500 گرم در مترمربع در دو لایه می باشد.

 

پوشش آب بندی کرسی چینی

BETOGARD P-30 و BETOGARDF-125 دومحصول پایه سیمانی آب بند می باشند. از مزایای این محصولات می توان به سهولت اجرا، دوام بالا ، بدون جداشدگی کرسی و دیوارچینی ، بدون درز بودن و سرد اجرا بودناشاره کرد. میزان مصرف 1.5 کیلوگرم در مترمربع در دو لایه می باشد.

 

پوشش آب بندی زیرزمین ها

BETOGARD P-30 محصولی پایه سیمانی برپایه آخرین نسل پوشش های نفوذگر کریستالشونده چند وجهی  می باشد. از مزایای اینمحصول می توان به مقاومت تا فشار آب 120 بار ، مناسب جهت آب و فاضلاب ، مقاومت دربرابر سولفات و کلر ، سرد اجرا و بدون درز بودن ، آب بندی از عمق ( نفوذ 1سانتیمتر در ماه ) ، آب بندی فعال ، آب بندی فشار منفی و مثبت ، افزایش عمر سازه ،بدون آسیب در برابر ضربه ، ترمیم درز و ترک های موجود و ایجاد شده تا 0.4 میلیمتراشاره کرد. میزان مصرف 2 تا 3 کیلوگرم در مترمربع در دو لایه می باشد.

BETOGARD N 1 محصولی بر پایه آخرین تکنولوژی پلیمری سیمانی می باشد. از مزایایاین محصول امکان آب بندی فشار منفی تا 4 بار و فشار مثبت تا 9 بار می باشدو همچنیناز سایر مزایای این محصول می توان به قابلیت ایجاد پل بر روی ترک ها ، چسبندگیبالا ، سهولت اجرا ، دوام بالا ، مقاومت در برابر سولفات و کلر اشاره کرد. میزانمصرف این محصول در مترمربع 2.25 تا 2.6 کیلوگرم در مترمربع به همراه مش فایبرگلاسمی باشد.

 

پوشش آب بندی مخازن آب

BETOGARD SF-127 پوششی دو جزئی برپایه سیمان و اکرلیک با نسبت 2 به 1 می باشد. ازمزایای این پوشش می توان به بدون تاثیر بر کیفیت آب شرب ، سرد اجرا ، بدون درز ،انعطاف پذیری بالا ، ایجاد پل بر روی ترک ها ، دوام بالا ، مقاوم در برابر سولفاتو کلر ، چسبندگی بالا ، امکان اجرا بر روی بلوک ، آجر ، بتن ، کاشی و سرامیک،امکان اجرای کاشی و سرامیک بر روی آن ، امکان رنگ آمیزی  و تحمل دمای تا 80 درجه اشاره کرد. میزان مصرف2 کیلوگرم در مترمربع در دو لایه به همراه یک لایه مش فایبرگلاس می باشد.

 

پوشش آب بندی مخازن فاضلاب

ACRYFLEX PH 4 محصولی دو جزئی  با  نسبت 1 به 1 با مقاومت شیمیایی بالا می باشد. ازمزایای این محصول می توان به چسبندگی بالا ، مقاومت شیمیایی بسیار بالا ، مقاومتدر برابر اسید در بازه اسیدیته 2 تا 12 ، ایجاد پل بر روی ترک ها تا 2 میلیمتر ،تحمل تغییرات دمایی از منفی 20 تا مثبت 80 درجه ، چسبندگی فوق العاده ، سهولت اجرا، بدون درز ، امکان اجرا با ایرلس و مقاوم در برابر UV اشاره کرد. میزان مصرف 2.5 کیلوگرم در مترمربع در 2 لایه می باشد.

 

پوشش آب بندی سرویس های بهداشتی

BETOGARD F- 125 محصولی دو جزئی با نسبت 4 به 1 ، برپایه پودر شبه سیمانی و رزیناکرلیک می باشد. از مزایای این محصول می توان به سردا اجرا بودن ، بدون درز ،چسبندگی بالا ، انعطاف پذیر ،  مقاومتشیمیایی بالا ، دوام بالا ، سرعت و سهولت اجرا می باشد. میزان مصرف 1.5 تا 2کیلوگرم در مترمربع در دو لایه می باشد.

 

پوشش آب بندی استخر ها

BETOGARD SF-127  پوششی دوجزئی برپایه سیمان و اکرلیک با نسبت 2 به 1 می باشد. از مزایای این پوشش می توانبه بدون تاثیر بر کیفیت آب شرب ، سرد اجرا ، بدون درز ، انعطاف پذیری بالا ، ایجادپل بر روی ترک ها ، دوام بالا ، مقاوم در برابر سولفات و کلر ، چسبندگی بالا ،امکان اجرا بر روی بلوک ، آجر ، بتن ، کاشی و سرامیک، امکان اجرای کاشی و سرامیکبر روی آن ، امکان رنگ آمیزی  و تحمل دمایتا 80 درجه اشاره کرد. میزان مصرف 2 کیلوگرم در مترمربع در دو لایه به همراه یکلایه مش فایبرگلاس می باشد.

 

افزودنی آب بندی ملات در کاشی و سنگ کاری

ADD 1  و DEZOBOND P-2200 محصولاتی تک جزئی بر مبنایپلیمریهای تخصصی برای آب بندی ملات و بتن می باشد. از مزایای این افزودنی ها میتوان به انجام آب بندی کامل ، افزایش چسبندگی ملات ، سهولت مصرف ، کاهش ترک خوردگی، افزایش ضریب الاستسیته و افزایش مقاومت شیمیایی آن اشاره کرد. میزان مصرف ADD 1 ، سه درصد وزن سیمان می باشد و میزان مصرف DEZOBOND P-2200 ، 5 تا 10 درصد وزن سیمان مصرفی می باشد.

 

واتراستاپ

واتراستاپ ها برای آب بندی درزهای اجرایی وانبساطی در سازه های آب بند مانند استخر ، زیرزمین و مخازن استفاده می شود.واتراستاپ ها در تیپ پی وی سی و منبسط شونده به کار گرفته می شوند. واتراستاپ هابا ایجاد سد در برابر عبور آب از درزها باعث آب بندی آن می گردند. برای آشناییبیشتر با انواع واتراستاپ و روش اجرا به کاتالوگ تخصصی واتراستاپ ها مراجعهفرمایید.

 

ملات بندکشی آب بند

DEZOTILE 1000 یک ملات آماده مصرف پایه سیمانی آب بند می باشد که جهت بندکشی آببندی درزهای کاشی و سرامیک طراحی شده است. از مزایای این ملات می توان به خواص آببندی بالا ، تک جزئی ، سهولت اجرا ، تنوع رنگ ، دوام بالا و قیمت مناسب اشاره کرد.میزان مصرف این محصول بسته به ابعاد کاشی یا سرامیک و ابعاد درز متفاوت می باشد.

 

افزودنی آب بندی بتن

CRYSTAL C 320 یک افزودنی نسل جدید بر مبنای تشکیل کریستال های آب بندی در بتنمی باشد. از مزایای این محصول آب بندی دائمی ، رفع ترک های اجرایی و آتی تا عرض400 میکرون در بلند مدت ، افزایش خواص آب بندی در بلند مدت با ایجاد کریستال هایدائمی در ترکیب با اهک آزاد سیمان در بتن بدر مجاورت آب می باشد. میزان مصرف اینمحصول 2 درصد وزن سیمان مصرفی می باشد.

همچنین DEZOMIX 4500یک افزودنی بر پایه پودر میکروسیلیس ، فوق روان کننده و الیاف بتن می باشد. ازمزایای این محصول افزایش روانی ، افزایش مقاومت در برابر خوردگی ، آب بندی سازه،افزایش قابلیت پمپاژ و سهولت اجرا می باشد. مقدار مصرف این محصول 5 تا 10 درصد وزنسیمان مصرفی می باشد

 

توجه: لطفا جهت  اخذ مشاوره ، مشخصات فنی و قیمت محصولات و اجرابا بخش مهندسی مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل فرمایید.


or
or
A password will be send on your post
Registration