فروش اینترنتی افزودنی ژل میکروسیلیس بتن ( قیمت ژل میکروسیلیس )

فروش اینترنتی افزودنی ژل میکروسیلیس بتن ( قیمت ژل میکروسیلیس )

کد مطلب : 465

خریداینترنتی ژلمیکروسیلیس ( قیمت ژل میکروسیلیس بتن )

امروزه به علتمزایای اثبات شده مصرف افزودنی های بتن گسترش روز افزودنی یافته است. از جملهپرکاربردترین افزودنی های مصرفی میکروسیلیس میباشد. میکروسیلیس معمولا بسته به شرایط پروژه به صورت پودرمیکروسیلیس ، دوغاب میکروسیلیس و ژل میکروسیلیس مورد استفادهقرار می گیرد. در زیر به مشخصات فنی سه نوع محصول آورده شده است.

استفاده از ژلمیکروسیلیس امروزه  بهعلت سهولت مصرف و نیز مباحث زیست محیطی بیش از سایر گونه ها ( پودر و دوغاب ) مورداقبال مهندسین و کارفرمایان می باشد. ژل میکروسیلیس شامل فوقروان کننده ، پودر میکروسیلیس ، الیاف و آب می باشد. ژلمیکروسیلیس بسته به میزان فوقروان کننده موجود در آن دارای مقدار مصرف متفاوتی ( 1 تا 10درصد ) می باشد. البته بهترین حالت استفاده از ژل میکروسیلیس با میزان مصرف 10درصد بوده تا اطمینان حاصل شود حداقل 5 درصد میکروسیلیس بر ترکیب بتن اضافه شدهاست.

شما می توانیدبرای مشاوره و تهیه پودرمیکروسیلیس ، انواع ژل میکروسیلیس و دوغاب میکروسیلیس یا کسباطلاع جهت قیمت ژلمیکروسیلیس ، تولید کنندگان ژلمیکروسیلیس ، لیست قیمت ژل میکروسیلیس ، قیمت ژل میکروسیلیسالیاف دار ، درصد ژل میکروسیلی در بتن و نحوه استفاده از ژلمیکروسیلیس  با بخشبازرگانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( رایحه بتن سبز ) تماس (44618462-09120916271 )  حاصل فرمایید.

 

DEZOMIX  4500

افزودنی ژل میکروسیلیکا

( ارتقاء دهنده خصوصیات بتن براساس کنترلبر روی بتن ساخته شده استانداردهای ASTM  C1202 AND  BS EN 12390-8، BS 1881-122 )

شرح : Dezomix 4500   علاوه براستفاده در ساخت بتن های با مقاومتبالا ، آب بند ، نفوذ پذیری کم ، دوام بالا و ملات های ویژه  ، در بتنهایی که کاهش ترکهای پلاستیک ، ارتقاء نسبی مقاومتهای کششی و خمشیبتن مد نظر می باشد کاربرد دارد . همچنین در شرایطی که بتن در معرض ضربه و بارهایمتناوب دینامیکی است استفاده از Dezomix 4500توصیه می شود .

کاربردها :

 1. سازه های ساحلی در معرض سولفات و کلر و املاح
 2. سازه های نگهدارنده آب
 3. روسازی های بتنی
 4. بتن های پر مقاومت
 5. سازه های در معرض بارهای دینامیکی ، ضربه و خستگی
 6. مقاطع نازک بتنی
 7. سازه های بتنی در معرض سیکل های شدید ذوب و انجماد
 8. بتن های نظامی و پدافندی

 

مزایا :

 • کاربرد آسان و مرتفع سازی مشکلات ناشی از استفاده مستقیم از پودر میکروسیلیس
 • کاهش هزینه حمل در مقایسه با میکروسیلیس
 • افزایش مقاومت فشاری
 • کاهش نسبت آب به سیمان
 • کاهش نفوذ پذیری
 • افزایش دوام ناشی از افزایش مقاومت الکتریکی و در نتیجه افزایش مقاومت در برابر خوردگی
 • افزایش دوام ناشی از کاهش نفوذ پذیری

 

 

میزان مصرف :

میزان  دقیق مصرف Dezomix 4500 می بایست از طریق آزمایشهای کارگاهی مشخص گردد لذابه عنوان راهنمایی  توصیه می شود به میزان5 تا 10 درصد وزن سیمان مصرفی به بتن افزوده گردد . این مقدار را می توان در هنگامساخت بتن و یا پس از ساخت به بتن اضافه نمود.

در صورت اضافهنمودن Dezomix4500 درتراک میکسر باید از اختلاط آن در بتن اطمینان حاصل نمود. بدن منظور می بایست پس ازافزودن  Dezomix 4500  بین3 تا 5 دقیقه زمان نیاز می باشد .

عوارض مصرف خارجاز محدوده :

مصرف کمتر از 5درصد Dezomix 4500 باعث عدم ظهور کیفیت و عملکرد مناسب  ، افت اسلامپ سریع ، کاهش قدرت میزان جذب آهکآزاد و پایین آمدن نسبی کلیه خواص برای بتن می گردد .

مصرف بیش از 10درصد وزن سیمان مصرفی از Dezomix 4500 در بتن توصیه نمی شود وصرفا با انجامآزمایشات کارگاهی  امکان پذیر خواهد بود. 

 

مشخصات ظاهری:

حالت : در وضعیت سکون ژله ای و پس از تکان دادنمایع

رنگ : خاکستری

وزن مخصوص : 1.35

میزان کلراید: فاقد کلر و یا بسیارکمتر از حد مجاز استاندارد

 نیترات : ندارد

نقطه انجماد :صفر درجه سانتیگراد

نقطه اشتعال : ندارد

 

سازگاری :

این محصول با هیچماده دیگری نباید مخلوط شود مگر توسط متخصصین شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن تاییدشده باشد .   

 

انبارداری :

Dezomix 4500  بایستیدر ظروف اصلی خود و در دمای بیش از 5+ درجه سانتیگراد نگهداری شود . در صورت یخزدن می توانید آن را به آرامی گرم نموده و هم بزنید تا دوباره بازیافتشود.عدم  رعایت شرایط انبار داری مناسبممکن است باعث آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن گردد . برای کسب اطلاع بیشتر از روشانبارداری مناسب با بخش فنی کلینیک فنی و تخصصی بتن تماس حاصل نمایید.

 

نکات ایمنی :

Dezomix4500   محتوی هیچ ماده خطرناکی نمی باشد . برای آگاهیبیشتر به برشور ایمنی محصول مراجعه نمایید.

 

تاییدیه فنی :

تمام محصولاتی کهتوسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن  ایرانعرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد.

 

 

 

 

 

 

پیوست:

 افزودنی پودر میکروسیلیس Microsilica چیست ؟

ميكروسيليس پودري است با وزن مخصوص فضايی 200 تا 300 كيلوگرم درمتر مكعب با رنگ خاكستریمتمايل به سفيد و ساختار آن کروی و غیر کریستاله است كه محصول جنبی فرآيند توليد فروسيليسيم می باشد. فروسيليسيم نيز از مواد اوليه مورد نياز در زنجيره توليد فولاد وچدن بوده و خوشبختانه هم اينك در داخل كشور توليد وبخشی از نيازهای صنايع مرتبط راتأمين می كند.

میکروسیلیس حاوی 85 تا 95 درصد دی اکسید سیلیسیم می باشد که این ماده با ساختار کریستالیو ابعاد میانگین 05/0 تا 15/0 میکرون و 100 برابر ریزتر از دانه های سیمان و به نرمی20 دارای سطح واکنشی بسیار بالایی می باشد.

 

اين ماده در واقعغبار حاصل از فرآيند توليد می باشد و تا مدتی بعنوان ضايعات ناشی توليد فروسيليسيمتلقی ونهايتاً با صرف هزينه اضافی و اختلاط آن با آب وسيمان بصورت گندله از محيط كارخانهخارج ويا در سنگفرش پاركها و پياده روها بعنوان نوعی سنگ مصنوعی مصرف می گرديد.

به مرور زمان خواصفيزيكی و شيميايی ميكروسيليس شناسايی شد ، بطوري كه امروزه مصرف ميكروسيليسدربتن تنها يكی از دهها زمينه مصرف آن درصنعت بوده و از اين ماده درصنايع پودرهای شوينده، پودرهای پوششی ، پودرهای عايقی ، سراميك های ديرگداز ، نيمه هادی ها ، نساجی ، لنتترمز و لوازم آرايش و. استفاده می كنند.

 

میکروسیلیس یکسوپر پوزولان است که در صورت کاربرد درست از میکروسیلیس، تأثیربسیار قابل توجهی در افزایش مقاومت و دوام سازه های بتنی دارد. در میکروسیلیس حرارتزایی بتن تا حد زیادی ناشی از همان مکانیزم هایی است که باعث افزایش دوام و مقاومتبتن می شود، در حقیقت خواص پرکنندگی و واکنش پوزولانی میکروسیلیس می تواند باعث کاهشمیزان حرارت زایی بتن شود. حرارت زایی یک گرم میکروسیلیس بیشتر از یک گرم سیمان پرتلندمعمولی است و در مواردی بیشتر از 2 برابر آن خواهد بود.اما مقاومت زایی بالاتر میکروسیلیس(2 تا حدود 4 برابر سیمان) امکان کاهش مقدار کل مواد سیمانی بتن جهت دستیابی به یکمقاومت مشخص را فراهم نموده و بدین شکل استفاده از میکروسیلیس می توانباعث کاهش حرارتزایی بتن شود. میکروسیلیس یک ماده فرعی است در تولید سیلیسیم و آلیاژهای سیلیسیم، مخصوصاآلیاژ فروسیلیس است و برای استفاده ماده سیمانی در بتن کاربرد دارد. دیگر فواید استفادهاز میکروسیلیس برای پایین آمدن جنبش یونهاى کلر و پایین آوردن عمق نفوذی کلر در بتنمخصوصا در مناطق ساحلى جنوب ایران است.

 

موارد مصرف میکروسیلیس

میکروسیلیس دربتن ریزى برای ساخت بارانداز های کشتی، فونداسیون ماشین آلات، سـتون ها ،شمع ها و قطـعاتپـیش ساخته و سازه هاى بتنى که در معرض عوامل شیمیایى به ویژه یون کلر و سولفات هاهستند استفاده میگردد.

 

خصوصیات ویژه

فعالیت پوزولانی

هیدروکسید کلسیمآزاد شده از هیدراتاسیون سیمان 20 تا 25 درصد ملات بتن را تشکیل داده و در واقع جزءضعیف وحلال بتن بوده و به علت ناپایداری ، یکی از آسیب پذیرترین اجزاء تشکیل دهندهبتن می باشد.

شکل ظاهری میکروسیلیس ، سطح مخصوص زیاد (ریزی و نرمی دانه ها )، عدم تبلور و سطح واکنشی بالای آنعامل بروز رفتار پوزولانی می باشد. به عبارت دیگر ژل سست و ناپایدار هیدروکسید کلسیمدر مجاورت دی اکسید سیلیسیم میکروسیلیس به سیلیکات کلسیم سخت و غیرمحلول تبدیل شدهکه

ضمن قوام ، موجبپایداری بتن در برابر حملات شیمیایی، واکنش قلیایی مصالح سنگی و همچنین ازدیاد تابفشاری آن می شود.

باید توجه داشتبه خاطر نیروی جذب سطحی فوق العاده میکروسیلیس و پایین نگه داشتن نسبت آب به سیمان،مصرف فوق روان کننده ها اجتناب ناپذیر بوده و قویا توصیه می شود.

 

نفوذناپذیری بتن

شسته شدن هیدروکسیدکلسیم آزاد شده در هیدراتاسیون سیمان و وجود فضاهای خالی ناشی از فقدان ریزدانه هایپرکننده، استحکام بتن را کاهش داده و آسیب پذیری بتن را تشدید می کند.

عدم چسبندگی بتنبه آرماتورها نیز مزید بر علت است و در واقع چنینی ساختاری به لحاظ نفوذپذیری و عدماکتساب استحکام کافی، حاشیه ایمنی چندان مطلوبی نداشته و دوام آن نیز کم می باشد.

با مصرف میکروسیلیس در بتن، محلول هیدروکسید کلسیم ناپایدار محصور بین سنگدانه ها و آرماتورهابه سیلیکات کلسیم غیرمحلول تبدیل شده و ریزی ذرات میکروسیلیس ساختار اجزای بتن را تغییرداده و حد فاصل دانه های سنگی و ذرات سیمان را پر می کند. بدین منوال نفوذپذیری بتنکم شده و بالطبع به قوام و دوام آن در طول دوره بهره برداری افزوده می شود.

 

افزایشمقاومت

مطالعه میکروسکوپیبرش های بتن و نتیجه بررسی های به عمل آمده تا کنون موید این موضوع است که سطح چسبندگیدانه ها به یکدیگر و ذرات سیمان از 50 درصد سطح مخصوص تجاوز نمی کند. از طرفی ناپایداریهیدرواکسید کلسیم آزاد شده در هیدراتاسیون سیمان آن هم در مجاورت سنگدانه ها و آرماتورهاحفره هایی را تشکیل می دهد که موجب افت مقاومت فشاری ،کششی ،چسبندگی وبتن میشود.

مقدار افت مقاومتبه اندازه این حفره ها و نحوه پراکندگی آن در توده بتن بستگی دارد. پرواضح است با مصرفمیکروسیلیس در بتن ناپایداری هیدرواکسید کلسیم به علت شسته شدن آن منتفی و ریزی دانهها نیز موجب پر شدن خلل و فرج بین دانه ها و نهایتا افزایش مقاومت فشاری بتن ، مقاومتکششی بتن ، بالاخره چسبندگی بتن خواهد شد.

 

کارپذیری و نگهداری

بتن حاوی میکروسیلیس به لحاظ سطح مخصوص بسیار بالا، آب زیادی مصرف می کند. از طرفی مقدار بسیارکم آب باعث سیالیت فوق العاده آن می شود. مخلوط میکروسیلیس و بتن به افزودنی های کاهندهآب یعنی فوق روان کننده ها ، واکنش خوبی نشان می دهد، به طوری که با اختلاط فوق روانکننده در حدود 2 درصد وزن سیمان ، میکروسیلیس در حدود 10 درصد وزن سیمان و به شرط محدودبودن نسبت آب به سیمان یعنی حدود 25/0 الی 3/0، بتن های توانمند با ویژگی های خاص ساختهمی شوند.

بتن ریزی بتن هایحاوی میکروسیلیس در مقایسه با بتن های معمولی و با اسلامپ یکسان، آسانتر بوده و بهراحتی در قالب جا می افتد.

مهمترین و شاخصترین خاصیت میکروسیلیس مقاومت آن در برابر آب آوری سطحی و قدرت چسبندگی آن است. بههمین دلیل بتن حاوی میکروسیلیس فرم پذیر بوده و در برابر ویبره شدن عکس العمل خوبیداشته و میکروسیلیس آن تحت هیچ شرایطی از مخلوط بتن جدا نمی شود.

با مصرف میکروسیلیس در بتن، آب آوری کنترل خواهد شد، لیکن چنین بتنی آسیب پذیر بوده چون نرخ تبخیرآب در سطح بیشتر از نرخ آب آوری است و ترک های پلاستیک به وجود می آید . بنابراین بتنحاوی میکروسیلیس را می بایست خوب عمل آورده و پس از اتمام عملیات بتن ریزی به فوریتو دقت نگه داری کرد.

 

فوایدمصرف میکروسیلیس

مصرف میکروسیلیسباعث افزایش مقاومت هاى دینامیکى در بتن می شود مثل فشاری، خمشی، کششی و برشی. میکروسیلیسباعث افزایش تراکم در بتن و کاهش نفوذپذیرى آن در بتن می شود. مصرف میکروسیلیس باعثجلوگیری از خوردگی بتن در مقابل عوامل خورنده می شود. برای افزایش مقاومت آرماتور درمقابل آسیب در بتن هاى مسلح از میکروسیلیس استفاده می کنند.

میزان مصرفی میکروسیلیس: میکروسیلیس در هر مترمکعب ساخت بتن با هر عیاری 7 الی 15 درصد سیمان مصرفى می توانجایگزین شود.

در بتنی که ازمواد پوزولانی مثل میکروسیلیس استفاده می کنند برای کارایی بیشتر و پایین آوردن نسبتآب به سیمان حتما میبایستى از یک نـوع سوپر پلاستیسایزر یا فوق روان کننده که داراىسازگارى زیادى با میکروسیلیس می باشد استفاده کنند.

اثر پر کنندگیمیکروسیلیس : آزمایشات انجام شده روی خمیر سیمان نشان دهده این موضوع است که  میکروسیلیس بخاطر ریزی ذرات با پخش شدن در ماتریسخمیر سیمان ، کانون های واکنش برای هیدراتاسیون سیمان را بوجود می آورد وبه این ترتیبموجب تسریع واکنش و حرارت زایی در ترکیبات سیمان شود . حتی اثر میکروسیلیس در این رابطهبیشتر از سرعت واکنش آلیت بوده و باعث افزایش واکنش آن می شود.

اثر واکنش پوزولانیمیکروسیلیس : واکنش پوزولانی میکروسیلیس سریعتر از پوزولان های معمولی است مثل خاکستربادی و اکثر پوزولان های طبیعی با اینکه واکنش پوزولانی در کل بین سیلیس موجود در پوزولانو هیدروکسید کلسیم ناشی از هیدراتاسیون سیمان ایجاد می شود . با در نظر داشتن ریزیو خواص افزایش میکروسیلیس حدود 90 درصد این انتظار می رود که حرارت زایی واکنش پوزولانیمیکروسیلیس به میزان زیادی بیشتر از پوزولان ها باشد مثل خاکستر بادی. حرارت زایی خاکستربادی در بتن درازاء هر گرم حدودا نصف حرارت زایی سیمان را با جرم برابر برآورده میکند. براین اساس قابل انتظار است که حرارت زایی واکنش پوزولانی میکروسیلیس در بتن بیشترازجرم مساوی سیمان است. بخصوص لازم به توجه است که حرارت زایی میکروسیلیس در بتن بهعواملی مثل درصد استفاده از میکروسیلیس، نسبت آب به مواد سیمانی و دما در حین واکنشبستگی دارد.

میزان حرارت زاییمیکروسیلیس : حرارت زایی مواد پوزولانی در میکروسیلیس دیگر معمولاً با حرارت زایی جرممعادل سیمان مقایسه می شود. این واکنش را کمیت “ضریب حرارت زایی” می نامند. در صورتاستفاده از میکروسیلیس در بتن های قوی با میزان آب به سیمان کمتر از 0.4 حرارت زاییآن کمتر از سیمان معمولی است . در بتن هایی که مقاومت متوسط آن با نسبت آب به موادسیمانی بالاتر از 0.4 است و درصد متعارف استفاده از حرارت زایی میکروسیلیس 10 درصدبیشتر از سیمان پرتلند معمولی بوده است و نسبت های آب به سیمان می تواند بیش از 2 برابرآن با آن باشد .

تاثیر استفادهاز میکروسیلیس در حرارت زایی بتن : در کل اثر میکروسیلیس در حرارت زایی بتن لازم استو برروی مسئله حرارت زایی میکروسیلیس مسئله ارتقا مقاومت بتن نیز در نظرگرفته می شود.      فرق میکروسیلیس با دیگر مواد پوزولانی این استکه مواد متعارف مقاومت زا همانند سیمان جرم برابری دارند، اما میکروسیلیس بخاطر ریزیو خواص بالا به ازای واحد جرم ، مقاومت زایی بین 2 تا 4 برابر جرم معادل سیمان را دارد.بر این اساس مقدار کل مواد سیمانی در بتن حاوی میکروسیلیس جهت دستیابی به یک مقاومتمشخص قابل کاهش می باشد که این امر به نوبه خود حرارت زایی بتن را کم می کند . در رابطهبا بتن های حجیم با مقاومت متوسط تا پایین می توان گفت ضریب حرارت زایی میکروسیلیسبین 2 تا 5/1 می باشد. با در نظر گرفتن این که ضریب مقاومت زایی میکروسیلیس به طورمتوسط 3 است که کاربردمیکروسیلیس در این نوع بتن ها برای کاهش حرارت زایی بتن می توانددر نظر گرفت . در رابطه با بتن های پر مقاومت با میزان آب به سیمان کمتر از 0.4 ضریبحرارت زایی میکروسیلیس کمتر از 1 است که به عنوان عاملی در کاهش حرارت زایی بتن میتوان در نظر گرفت. با در نظر گرفتن میزان مقاومت زایی میکروسیلیس حدود 3 ، امکان کاهشمقدار مواد سیمانی و کاهش بیشتر حرارت زایی وجود دارد . بر این اساس است که مشخص میشود استفاده از میکروسیلیس برای کاهش مسائل حرارتی بتن های حجیم پر مقاومت می تواندتاثیرگذار باشد.

 

نتیجهگیری استفاده از میکروسیلیس

میزان مصرف آببه مواد سیمانی و درصد استفاده از میکروسیلیس عملکرد خاصی روی حرارت زایی میکروسیلیسدارد. با افزایش درصد استفاده میکروسیلیس از 10 درصد به بالا حرارت زایی آن به ازایواحد جرم کم می شود. با کاهش میزان آب به سیمان حرارت زایی میکروسیلیس به ازای هر واحدجرم کاهش پیدا می کند. حرارت زایی میکروسیلیس نسبت آب به سیمان کمتر از 0.4 و پایینتر از سیمان پرتلند معمولی است . ده درصد استفاده از میکروسیلیس به میزان آب به موادسیمانی بالاتر از 0.4 ، حرارت زایی میکروسیلیس است و بیشتر از حرارت زایی سیمان پرتلندمعمولی است و در نسبت آب به مواد سیمانی حدود 0.6 می تواند بیشتر از حرارت زایی سیمانمعمولی باشد . با در نظر گرفتن بالا تر بودن میزان حرارت زایی میکروسیلیس نسبت به میزانحرارت زایی مشخص می شود ، استفاده از میکروسیلیس تقریباً می تواند حرارت زایی بتن راپایین آورد . این تأ ثیر مخصوصاً برروی بتن های با مقاومت بالا با نسبت های آب به سیمانکمتر از 0.4 است.

 

بسته بندی میکروسیلیس

میکروسیلیس درکیسههاى 40 و 500 کیلوگرمى عرضه می شود. میکروسیلیس بصورت فله و یا با تانکرها عرضه میشود.

 

میزان مصرفی میکروسیلیس:

میکروسیلیس مانندسیمان هنگام ساخت بتن به آن اضافه کنید . اندازه مصرف بهینه این ماده 10 الى 15 درصدوزن سیمان مصرفى است که به همان مقدار می توان از مقدار سیمان مصرفى کاهش دار . مناطقآب و هوایی گوناگون و همچین موارد مختلف استفاده از ملات موجب پدید آمدن ملات های گوناگونیبر اساس مواد اولیه می شود .پودر ميكروسيليس یا ژل میکروسیلیس که با نام (دوده سيليسي)نیز شناخته می شود مشخصه هاي فيزيكي سیمان را اصلاح کرده و بهبود مي دهد . نقش پودرميكروسيليس و یا ژل میکروسیلیس در بهبود خواص نظير چسبندگي و يكنواختي و خواص مكانيكيمقاومت هاي فشاري ، كششي ، خمشي و پيوستگي با آرماتور ، خزش و جمع شدگي می باشد.

 

 

 

 

عبارت های مرتبط : قیمت ژل میکروسیلیس ، میکروسیلیس چیست ، پاور ژلمیکروسیلیس ، وزن مخصوص ژل میکروسیلیس ، ژل میکروسیلیکا ، تولید کننده روان کنندهبتن ، ترکیبات ژل میکروسیلیس ، خواص پودر میکروسیلیس ، میزان مصرف ژل میکروسیلیسدر بتن ، پودر میکروسیلیس ،دوغاب میکروسیلیس ،  قیمتمیکروسیلیس ازنا ، msdsمیکروسیلیس ، قیمتمیکروسیلیس ، مقدار مصرف ژل میکروسیلیس در بتن ، نحوه استفاده ژل میکروسیلیس بتن ،خرید اینترنتی ژل میکروسیلیس ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت تولید رایحه بتن سبز و مهندسی ژرفتابان مهر ازسال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با شناخت خلا موجود در زمینهارائه خدمات تخصصی بتن در سطح کشور ، با بکارگیری پرسنل تخصصی و نیز تجهیزات ویژه، در این سالهای سعی نموده گامی کاربردی و موثر در زمینه رفع نیاز متخصصین ،کارفرمایان ، مهندسین ، دانشجویان ، مشاورین و پیمانکاران بردارد. در این قالب وبهره گیری از تجربیات روزافزودن خود ، با عنایت به اخذ استانداردهای بین المللی (استاندارد CE  اتحادیه اروپا و استاندارد ایزو 9001 ) ، اینمجموعه  همواره سعی است خدماتی به روز وتخصصی و کاربردی تر ارائه نماید. شرح خلاصه خدمات ارائه شده توسط این شرکت شاملبخشهای زیر می باشد. این شرکت در حال حاضر عضو وندور لیست صنایع دفاع ، لیست بلندوزارت نفت ، وندورلیست سازمان تامین اجتماعی و عضو انجمن ملی بتن ایران می باشد.

 

مجموعه تولیدی و بازرگانی رایحه بتن سبز:

·       واردات و تولید انواع افزودنی های بتن

·       واردات و تولید انواع مصالح تعمیراتی بتن

·       واردات و تولید انواع پوشش های محافظتی وآب بندی بتن

·       واردات و تولید انواع گروت های پایهسیمانی و اپوکسی

·       واردات و تولید انواع مصالح کاشی کاری

·       انواع ماستیک و درزبندهای سازه های بتنیو ساختمان ها

·       واردات و تولید انواع کفپوش ، سخت کنندهو رنگ های ساختمانی

·       واردات و تولید انواع مصالح کمکی بتن ازجمله الیاف بتن ، واتراستاپ ، حلال بتن ، واتراستاپ منبسط شونده، کیورینگ بتن ،اسپیسر ، خمیر کاشت میلگرد ، قالب های پلاستیکی و ...

 

مجموعه مهندسی ژرف تابان مهر :

·       مشاوره و اجرای تعمیر و ترمیم سازه هایبتنی

·       مشاوره و اجرای آب بندی و محافظت سازههای بتنی

·       مشاوره و اجرای مقاوم سازی و تقویت سازههای بتنی

·       مشاوره و جرای انواع کف پوش های صنعتی

·       مشاوره و ارائه خدمات ارزیابی و آزمایشهای غیرمخرب سازه های بتنی

·       برگزاری دوره های تخصصی بتنی

·       ارائه مشاوره و طرح اختلاط بتن های خاص

·       مشاوره و نظارت بر اجرای سازه های بتنی

·       کرگیری و کاشت میلگرد و بولت در بتن وتخریب بتن به روش واترجت

 

در حال حاضر مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، دارای دفتار و نمایندگی هایی در بسیاری از مناطق و شهر ها می باشد.علاقمندان میتوانند برای بهره گیری از خدمات و محصولات این شرکت و یا مشاوره و دریافت رزومهفعالیت ها و یا مشخصات فنی محصولات این شرکت ، با نمایندگی این مجموعه و یا دفترمرکزی این شرکت ( 44618462-44618379) تماس حاصل فرمایند. همچنین علاقمندان بههمکاری با این شرکت می توانند جهت اخذ نمایندگی و عاملیت فروش خدمات و محصولات اینشرکت با شماره تلفن 09120916272 تماس حاصل نمایند.

 


or
or
A password will be send on your post
Registration